Наймолодший звільнений матрос катера «Бердянськ» Андрій Ейдер одружився зі своєю дівчиною Мариною.

Про це дівчина повідомила на сторінці у Facebook.

Раніше пара планувала узаконити стосунки влітку 2020 року. Так, в інтерв'ю hromadske Ейдер казав, що це було обдумане рішення, тому що коли він перебував у полоні, він вирішив, що це потрібно зробити.

Він розповів, що познайомився з дівчиною, коли йому було 16, а їй 14 років. Вони зустрічаються три роки.

Раніше Марина розповіла, що Андрій Ейдер планував зробити їй пропозицію відразу в аеропорту, але її там не було. Вона приїхала відразу до шпиталю, де хлопець і освідчився.

Нагадаємо, 7 вересня відбувся великий обмін полонених, на який чекали вже кілька тижнів. З російського полону повернулися 35 українців. Серед них — 24 моряки, яких РФ захопила в Керченській протоці, режисер Олег Сенцов, Олександр Кольченко, Володимир Балух та інші, чиї прізвища кілька років поспіль звучали майже на всіх міжнародних зустрічах як прізвища політв'язнів.

29 грудня відбувся великий обмін утримуваними особами між Україною і так званими «ДНР» і «ЛНР». Україна, зокрема, передала бойовикам колишніх беркутівців, обвинувачених у розстрілах на Інститутській та бразильця Рафаеля Лусваргі. Також до обміну готували винних у теракті в Харкові біля Палацу спорту.

У межах обміну з так званими «ДНР» і «ЛНР» Україна передала бойовикам 127 людей, ще 14 відмовились брати участь в обміні. Натомість Україні передали 76 осіб. Так, з полону звільнили 12 військових, ще 64 звільнених — цивільні.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile