Економіка
Уряд пропонує IT платити податок у «Фонд розвитку людського капіталу»
Представникам ІТ—індустрії запропонували створити Фонд розвитку людського капіталу, який наповнюватимуть за допомогою додаткового податку. Керуватимуть фондом самі ІТ—підприємці.

