Активіста Михайлика виписали з клініки після вилучення кулі з легені

Активіста, очільника одеського осередку партії «Сила людей» Олега Михайлика виписали з німецької клініки, де йому зробили операцію та вилучили кулю з легені.

Як повідомив активіст у Facebook, 18 січня лікарі клініки Мюнхена вирішили його виписати, але повернутися в Україну він поки не може.

«Я вже дуже хочу додому, хочу в Україну. Наразі, мені ще доведеться затриматися у Німеччині. Як мінімум до тих пір, доки лікарі не знімуть операційні шви», — зазначив він.

Михайлик додав, що з сьогоднішнього дня в нього починається новий етап у житті — відновлення.

Як повідомлялося, активісту Михайлику зробили операцію, яка тривала майже 5 годин. Разом з кулею лікарі були вимушені видалити частину його легені.

Увечері 22 вересня в Одесі стріляли в активіста, керівника міської організації партії «Сила людей» Олега Михайлика, він потрапив до лікарні у стані клінічної смерті. У політичній партії «Сила людей» заявили, що за нападом на її члена, одеського активіста Олега Михайлика стоїть місцева влада Одеси.

До розслідування нападу на Михайлика долучили СБУ. Удень 23 вересня в Одесі близько сотні людей вийшли на протест через напад на Михайлика. Громадськість висунула вимоги до президента, поліції та СБУ через напад в Одесі на активіста Михайлика. Спочатку слідство розглядало 5 версій нападу. Згодом 2 версії відкинули.

25 вересня у справі про напад на Олега Михайлика затримали трьох підозрюваних. Усі затримані — грузинської національності. Михайлик заявив, що не знає підозрюваних в замаху на нього, яких затримала поліція. 22 листопада одного з них відпустили з СІЗО під домашній арешт.

Напад на Михайлика — не перший напад на активістів в Україні за останні місяці.

31 липня в Бердянську Запорізької області застрелили місцевого активіста Віталія Олешка. Він був добровольцем батальйону «Донбас», брав участь у боях за Іловайськ.

Також 31 липня у Херсоні біля під'їзду невідомий вилив на радницю міськголови Херсона кислоту. Катерина Гандзюк потрапила до реанімаційного відділення. Згодом Катерина Гандзюк померла у лікарні.

У зв'язку з регулярними нападами на активістів громадськість запустила кампанію «Хтозамовивгандзюк», звертаючи увагу на систематичну безкарність.