Життя

Операція тривала п'ять годин замість двох — активіст Михайлик розповів про свій стан після видалення кулі в Німеччині

Олег Михайлик
Життя/Операція тривала п'ять годин замість двох — активіст Михайлик розповів про свій стан після видалення кулі в Німеччині
Зберегти
Вигляд
Активіст, очільник одеського осередку партії «Сила людей» Олег Михайлик розповів про свій стан після вилучення кулі з легені в Німеччині.

Михайлик зазначив, що операція виявилася складнішою, ніж планували українські, а потім німецькі лікарі.

Куля знаходилася глибоко в тканині легені та була прикрита аортою, розірваною після пострілу.

«Німецьким лікарям довелось відкрити груду клітину та видалити частину легені разом з кулею. А операція тривала замість запланованих 2-х годин майже 5 (!)», — вказав Михайлик.

Він зазначив, що температура після операції вже знизилася, але він ще «в катетерах».

Одеський активіст подякував українським та німецьким лікарям, зазначивши, що їхній професіоналізм «зробив з ним яскраве чудо».

Згадуючи про правоохоронні органи України, Михайлик зазначив, що не довіряє їм.

«Великі питання в мене й не тільки в мене, були, є й будуть до українських правоохоронців. Це повний жах, сором та відвертий саботаж з їх боку щодо виконання своїх прямих обов'язків. Я не знаю, чому ми маємо їх утримувати, коли вони поводять себе, як вороги нашої держави України та самих українців?!», — написав активіст з лікарні Мюнхена.

Раніше повідомлялося що Мюнхенський інститут кримінальних експертиз готовий дослідити кулю, яку вилучать з легені активіста, очільника одеського осередку партії «Сила людей» Олега Михайлика.

На початку січня Слідство.Інфо повідомляло, що українські правоохоронці не підготували й не відправили в Німеччину документи, необхідні для законного вилучення кулі. Поліція за день до операції передала необхідні документи в Генеральну прокуратуру, а прокуратура передала їх в Німеччину в день операції.

Нагадаємо, увечері 22 вересня в Одесі стріляли в активіста, керівника міської організації партії «Сила людей» Олега Михайлика, він потрапив до лікарні у стані клінічної смерті. У політичній партії «Сила людей» заявили, що за нападом на її члена, одеського активіста Олега Михайлика стоїть місцева влада Одеси.

До розслідування нападу на Михайлика долучили СБУ. Удень 23 вересня в Одесі близько сотні людей вийшли на протест через напад на Михайлика. Громадськість висунула вимоги до президента, поліції та СБУ через напад в Одесі на активіста Михайлика. Спочатку слідство розглядало 5 версій нападу. Згодом 2 версії відкинули.

25 вересня у справі про напад на Олега Михайлика затримали трьох підозрюваних. Усі затримані — грузинської національності. Михайлик заявив, що не знає підозрюваних в замаху на нього, яких затримала поліція. 22 листопада одного з них відпустили з СІЗО під домашній арешт.

Напад на Михайлика — не перший напад на активістів в Україні за останні місяці.

31 липня в Бердянську Запорізької області застрелили місцевого активіста Віталія Олешка. Він був добровольцем батальйону «Донбас», брав участь у боях за Іловайськ.

Також 31 липня у Херсоні біля під'їзду невідомий вилив на радницю міськголови Херсона кислоту. Катерина Гандзюк потрапила до реанімаційного відділення. Згодом Катерина Гандзюк померла у лікарні.

У зв'язку з регулярними нападами на активістів громадськість запустила кампанію «Хтозамовивгандзюк», звертаючи увагу на систематичну безкарність.

Більше про:
# Олег Михайлик
Пов`язані новини