Від підозрюваної у підготовці терактів і поваленні державного ладу, депутатки Надії Савченко пішли обидва її адвокати — Олег Соловей та Дмитро Бугай.

Від підозрюваної у підготовці терактів і поваленні державного ладу, депутатки Надії Савченко пішли обидва її адвокати — Олег Соловей та Дмитро Бугай.

Про це повідомив адвокат Олег Соловей, передає «Українська правда».

«Сьогодні ми розірвали наші робочі стосунки. Ми — я і Дмитро Бугай — більше не представляємо інтереси Надії Савченко. Ми підписали сьогодні відповідну угоду», — сказав він.

Соловей зазначив, що причиною цьому стала, зокрема, і «некоректна поведінка і позиція сестри Савченко — Віри, яка втручається у робочі відносини захисників і підзахисної».

«Ми не прихильники таких відносин, ми не будемо працювати зі сторонньою людиною, у тому числі з Вірою, яка веде себе по відношенню до адвокатів сестри некоректно. Ми працюємо з клієнтом і напрацьовуємо єдину позицію, а всі сторонні втручання не йдуть на користь Надії», — сказав Соловей.  

Він додав, що це питання щодо припинення співпраці обговорювали з Савченко протягом трьох днів, а 11 травня дійшли згоди.

Він також зазначив, що Віра знайшла для Надії Савченко нового адвоката Олександра Шадріна (він вів справу екс-міської голови Слов'янська Нелі Штепи — ред.)

«Але сьогодні у нашій присутності Надія підписала відмову від усіх адвокатів, у тому числі і від Шадріна», — сказав Соловей.

Він додав, що після них до Надії пішли Віра з мамою і що, «можливо, вони її переконають працювати з Шадріним».

Сам Шадрін у коментарі Громадському повідомив, що Савченко визначиться зі складом свого захисту наступного тижня.

3 квітня один з адвокатів Надії Савченко Віктор Чевгуз взяв самовідвід.

Нагадаємо, 22 березня Верховна Рада дала дозвіл на затримання й арешт Савченко, генпрокурор Луценко оголосив підозру народній депутатці

Луценко показав у сесійній залі парламенту фільм нібито з доказами того, що Савченко причетна до схеми вивезення зброї з окупованих територій для вчинення теракту в Києві. Він також стверджує, що гроші на підготовку теракту Савченко нібито давав екс-переговорник щодо звільнення заручників Володимир Рубан.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Бабах»: у чому підозрюють Надію Савченко.

23 березня Надію Савченко взяли під варту на 2 місяці без можливості застави. Під час засідання суду Савченко заявила про початок голодування. Станом на 29 березня, Савченко голодувала вже шостий день. 

29 березня Апеляційний суд Києва залишив Надію Савченко під вартою, таким чином не задовольнивши скаргу її адвокатів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Термос, капці і гранати: день Надії Савченко перед арештом.

Поділитись: