Апеляційний суд Києва залишив Надію Савченко під вартою

Апеляційний суд Києва залишив Надію Савченко під вартою, таким чином не задовольнивши скаргу її адвокатів. Це рішення не підлягає подальшому оскарженню.

Про це повідомляє кореспондентка Громадського із зали суду.

Савченко залишиться під вартою до 20 травня.

Після оголошення суддею рішення у справі, в залі суду вигукували «Ганьба!».

29 березня в Апеляційному суді розглядали оскарження запобіжного заходу для Надії Савченко. У залі були присутні мати Надії Савченко, адвокати, сестра Віра, а також бійці «Айдару» — батальйону, в якому служила Савченко. 

Суд відмовив у клопотанні Надії Савченко, яка вимагала відводу прокурора Олександра Климовича через порівняння її з росіянами Євгеном Єрофєєвим і Олександром Алєксандровим. 

Народний депутат Хмара заявив про намір взяти Савченко на поруки.

23 березня Надію Савченко взяли під варту на 2 місяці без можливості застави. Під час засідання суду Савченко заявила про початок голодування. Станом на 29 березня, Савченко голодує вже шостий день. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Термос, капці і гранати: день Надії Савченко перед арештом.

22 березня Верховна Рада дала дозвіл на затримання й арешт Савченко, генпрокурор Луценко оголосив підозру народній депутатці

Раніше Луценко показав у сесійній залі парламенту фільм нібито з доказами того, що Савченко причетна до схеми вивезення зброї з окупованих територій для вчинення теракту в Києві. Він також стверджує, що гроші на підготовку теракту Савченко нібито давав екс-переговорник щодо звільнення заручників Володимир Рубан.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Бабах»: у чому підозрюють Надію Савченко

Нагадаємо, адвокат Сущенка Марк Фейгін заявив, що Кремль планує засудити журналіста Сущенка до 20 років в'язниці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Утримуваного в Росії журналіста Сущенка звільнятимуть індивідуально

 

Поділитись: