Міністр інфраструктури України Володимир Омелян заявив, що зниження тарифу пасажирських зборів для «Борисполя», на чому наполягала компанія Ryanair, не є збитковим.

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян заявив, що зниження тарифу пасажирських зборів, на чому наполягала компанія Ryanair, не є збитковим для «Борисполя».

Про це він сказав під час прес-конфренції, передає кореспондентка Громадського.

«Зниження тарифу пасажирських зборів до 7,5 доларів не є збитковим для Борисполя. Наразі рентабельність окремих авіаційних зборів у Борисполі складає 700-800%», — повідомив він.

За словами Омеляна, переговори з ірландським лоукостером наразі не відновлені, «але можуть відновитися».

Міністр зазначив, якщо Ryanair не зайде в Україну, «матимемо проблеми з входом на український ринок інших світових компаній».

Він також запропонував особисту допомогу голові аеропорту «Бориспіль» Павлу Рябікіну в переговорах з Ryanair у Дубліні. 

Раніше Омелян повідомив, що «Бориспіль» блокував перемовини з Ryanair під впливом МАУ.

10 липня повідомлялося, що ірландський лоукостер Ryanair скасував вихід на український ринок авіаперевезень. Того ж дня на сайті Ryanair зникли всі квитки, як на рейси з України, так і до неї.

Нагадаємо, керівництво аеропорту «Бориспіль» заявило, що ірландський лоукостер має сплатити аеропорту 360 млн гривень за співпрацю, водночас поскаржившись, що Ryanair висуває аеропорту вимоги, які суперечать законодавству. Раніше керівництво «Борисполя» оприлюднило умови Ryanair.

Права на польоти з Києва за маршрутами Ryanair отримала МАУ.

Також повідомлялося, що «Бориспіль» не готовий прийняти умови Ryanair.

Згодом міністр інфраструктури України Володимир Омелян повідомив, що 12 липня збирається винести на чергове засідання уряду подання про звільнення директора аеропорту «Бориспіль».

У свою чергу, прем'єр Гройсман доручив поновити переговори щодо виходу Ryanair на український ринок.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жорстка посадка: як Ryanair не пустили в Україну.

13 липня гендиректор «Борисполю» повідомив, що Україна відновлює переговори з Ryanair.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: