Активістка Аннабелла Моріна, яка голодувала з вимогою створення музею на Поштовій площі, заявила про про припинення голодування.

Активістка Аннабелла Моріна, яка голодувала з вимогою створення музею на Поштовій площі, заявила про про припинення голодування.

«Я закінчую голодування. Перемога на Поштовій», — написала вона у Facebook.

5 липня Рада ухвалила постанову, що закликає Кабінет Міністрів створити на Поштовій площі музей та заборонити будівництво торговельного центру.

Раніше ікарі наполягали на тому, аби активістка Аннабелла Моріна припинила голодування

Нагадаємо, 21 червня Київрада проголосувала за проект рішення щодо Поштової площі у столиці, який не передбачає створення музею та припинення інвестиційного договору. 

Після цього Аннабела Моріна оголосила про початок голодування.

Після 5-го дня голодування Моріна повідомила Громадському, що почувається добре.

3 липня у Києві активістку госпіталізували.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Музей чи торговий центр що не так з будівництвом на Поштовій площі столиці?

Перед голосуванням у Київраді сталися сутички: активісти, що виступають проти проекту рішення щодо збереження артефактів, знайдених під час розкопок на Поштовій площі, без розриву договору з забудовником ТРЦ, прорвалися в кулуари Київради.

Активісти виступають за створення Музею на Поштовій площі. 21 червня мало вібдутися голосування щодо відповідного проекту рішення, але 19 червня стало відомо, що зареєстрували новий проект, у якому не згадується про припинення інвестиційного договору і не йдеться про створення музею. Це обурило активістів, які півроку влаштовували акції з вимогою підтримати попередній проект, який передбачає створення музею. Протестувальники встановили намети біля Київради та вимагають повернути договір.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Розкопки на Поштовій: артефакти часів Київської Русі проти торговельного центру. 

20 червня учасники акції протесту демонтували ворота та зайняли будівельний майданчик на Поштовій площі, вимагаючи у Київської міської ради ухвалити рішення про створення музею.

Попередній проект, у якому йшлося про припинення інвестиційного договору з компанією «Хенсфорд-Україна» та створення музею, Київрада ухвалила 19 квітня у першому читанні.

Поділитись: