Фінансові аналітики банківської корпорації JPMorgan склали список валют, які найдоречніше скуповувати у разі настання світової рецесії та економічної кризи.

Фінансові аналітики банківської корпорації JPMorgan склали список валют, які найдоречніше скуповувати у разі настання світової рецесії та економічної кризи.

Про це повідомляє Bloomberg.

Так, до переліку ввійшов швейцарський франк, сінгапурський долар, японська єна та долар США.

«Рецесія (економічний спад — ред.) — це час, коли кредитори приходять за своїми грошима. Три з топ-чотирьох валют, якими варто володіти у період економічної кризи — це валюти країн, що мають надзвичайно сильні зовнішньо-політичні позиції», — йдеться у повідомленні банкірів.

Свої рекомендації у JPMorgan презентували у зв’язку з побоюваннями на ринку, що торговельна війна між США та Китаю може спричинити уповільнення росту світової економіки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Дефолт або гроші Китаю: чому Україні загрожує криза і що з цим робити

22 червня Дональд Трамп написав у Twitter, що обмірковує можливість запровадження мит на європейські автомобілі у розмірі 20%. В ЄС повідомили, що готові зробити аналогічний крок у відповідь.

21 червня стало відомо, що мита на американські товари ввела Індія та Туреччина.

Нагадаємо, що 20 червня Єврокомісія остаточно затвердила мита на американський імпорт у відповідь на американські мита на сталь та алюміній. Зокрема, нові тарифні обмеження стосуватимуться американських товарів на загальну суму 2,8 мільярдів доларів.

14 червня країни Європейського союзу одностайно підтримали запровадження мит для товарів США як відповідь на запроваджені Америкою мита на сталь та алюміній. Після чого було потрібно рішення Єврокомісії.

Дональд Трамп ввів мита на імпорт сталі (25%) і алюмінію (10%). Підписані президентом розпорядження набули чинності 23 березня. З переліку країн тимчасово були виключені Мексика, Канада та ЄС.

31 травня Трамп скасував тимчасові виключення для сталі та алюмінію з ЄС, Канади та Мексики. У ЄС повідомили, що запровадять контрзаходи.

Євросоюз та Канада готувалися вирішувати питання запровадження американських мит на сталь та алюміній через механізми Світової організації торгівлі. Зокрема, країни вже направили туди свої скарги.

На початку червня стало відомо, що Євросоюз анонсував плани запровадити додаткові мита на 2,8 мільярди доларів американських товарів у відповідь на рішення Вашингтону запровадити тарифи на європейську сталь та алюміній.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Найпоказовіший момент»: як Трамп не порозумівся з лідерами G7 через митну політику

Поділитись: