Віра Савченко не змогла потрапити на побачення зі своєю сестрою, народною депутаткою Надією Савченко, яка перебуває під арештом в слідчому ізоляторі управління СБУ в Києві.

Віра Савченко не змогла потрапити на побачення зі своєю сестрою, народною депутаткою Надією Савченко, яка перебуває під арештом в слідчому ізоляторі управління СБУ в Києві.

Про це вона повідомила у коментарі «Інтерфакс-Україна».

«Я сьогодні намагалася потрапити, і тільки що мені сказали, що все кабінки для побачень зайняті — запрошують на завтра», — зазначила вона.

За її словами, слідчий, який веде справу її сестри, повідомив, що Савченко може бути госпіталізована.

«А завтра, як мені сказав слідчий, вона попросилася в лікарню», — розповіла вона.

Савченко також наголосила, що таке прохання нехарактерне для її сестри.

«Це зовсім на неї не схоже. Вона дуже стійка і, можливо, просто у неї поганий стан, і її доведеться госпіталізувати. Але можливо вони, щоб не роздувати, сказали, що вона попросилася», — прокоментувала вона, додавши, що наразі не знає, як себе почуває її сестра.

Водночас в Службі безпеки України повідомили, що Савченко знаходиться під постійним медичним наглядом.

«У разі потреби їй буде наданий весь необхідний спектр медичної допомоги», — зазначили в СБУ.

Раніше повідомлялося, що правоохоронці прийшли з обшуками до квартири арештованої депутатки Надії Савченко. Цю інформацію підтвердили в СБУ. Згодом стало відомо, що обшуки проходять і в офісі партії депутатки.

29 березня Апеляційний суд Києва залишив Надію Савченко під вартою, таким чином не задовольнивши скаргу її адвокатів.

23 березня Надію Савченко взяли під варту на 2 місяці без можливості застави. Під час засідання суду Савченко заявила про початок голодування. Станом на 29 березня, Савченко голодувала вже шостий день. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Термос, капці і гранати: день Надії Савченко перед арештом.

22 березня Верховна Рада дала дозвіл на затримання й арешт Савченко, генпрокурор Луценко оголосив підозру народній депутатці

Раніше Луценко показав у сесійній залі парламенту фільм нібито з доказами того, що Савченко причетна до схеми вивезення зброї з окупованих територій для вчинення теракту в Києві. Він також стверджує, що гроші на підготовку теракту Савченко нібито давав екс-переговорник щодо звільнення заручників Володимир Рубан.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Бабах»: у чому підозрюють Надію Савченко

Поділитись: