У Міністерстві внутрішніх справ готові до контролю переміщень громадян за телефоном під час карантину, однак переконують, що не робитимуть цього без введення надзвичайного стану.

Про це заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, передає пресслужба відомства.

«Ми готові телефоном контролювати, але це — порушення конституційних прав і поки не введено надзвичайний стан, ніхто телефонами не буде відстежувати переміщення кожної людини», — переконує Аваков.

Раніше заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко заявив, що Міністерства внутрішніх справ і цифрової трансформації розробляють нормативно-правові акти та додатки, які дозволять за допомогою мобільних телефонів контролювати самоізоляцію людей. Контролювати планують інфікованих коронавірусом та тих, хто контактував з такими.

25 березня Кабінет міністрів України запровадив режим надзвичайної ситуації та продовжив дію карантину по всій країні до 24 квітня.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

Станом на вечір 25 березня в Україні лабораторно підтверджено 145 випадків інфікування коронавірусом. З них 5 — летальні.

Померли 71-річна жінка у Житомирській області, дві жінки: 56-річна і ще одна, вік якої наразі у МОЗ не уточнили, — в Івано-Франківській, 33-річна — у Чернівецькій, 68-річний чоловік — у Тернопільській. Одна людина одужала.

Ви можете робити разом з нами якісний контент і показати, що відбувається у різних регіонах України в умовах карантину. Знімайте відео з ваших міст, розповідайте, як переносите ізоляцію, чи є в аптеках маски, як ходить громадський транспорт — і надсилайте на адресу [email protected] з темою «Марафон». Ми покажемо ваші матеріали у прямому ефірі марафону «Хроніки коронавірусу», який випускаємо щодня о 8:00 та о 18:00.
Поділитись: