Вуличний художник Бенксі створив нове різдвяне графіті в британському місті Бірмінгем. Цього разу митець присвятив свій твір безхатькам.

Відео зі своєю новою роботою Бенксі опублікував в Instagram. На ньому чоловік, який виглядає як безхатько, вмощується на лавці, аби поспати, й у цей момент на відео видно, що на стіні біля лавки намальована оленяча упряжка, яка є нібито продовженням реальності.

«Боже, благослови Бірмінгем», — написав Бенксі у підписі до відео. Він додав, що за 20 хвилин, доки він знімав це відео, до чоловіка кілька разів підходили перехожі. Вони давали йому гарячі напої, шоколадні батончики й запальничку, хоча сам чоловік нічого не просив.

Роботи Бенксі вважаються надзвичайно цінними. Один з останніх його малюнків на стіні гаража у Британії продали за 100 тисяч фунтів. До того його картину купили на аукціоні за мільйон фунтів, однак вона сама себе порізала та стала коштувати ще дорожче.

Бенксі — псевдонім англійського андерграундного художника графіті, політичного активіста та режисера, особа котрого не встановлена. Навколо його біографії та справжнього імені точиться багато суперечок. Згідно з найпоширенішими версіями, його справжнє ім'я — Роберт або Робін Бенкс.

Графіті Бенксі стали з'являтися на вулицях з початку 1990 років. Нині його роботи оцінюються у мільйони доларів і значно збільшують вартість нерухомості, на яких розміщені.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile