Економіка Великої Британії втрачає близько 600 мільйонів фунтів стерлінгів (приблизно 786,5 мільйона доларів) на тиждень через рішення вийти з Євросоюзу.

Так, згідно з останнім звітом, через невизначеність, пов'язану з Brexit, а також падіння витрат споживачів економіка Британії наразі є на 2,4% меншою, ніж та, якою б вона могла бути у разі не виходу з ЄС.

29 березня 2019 року британський парламент втретє не підтримав пропозицію прем’єрки країни Терези Мей щодо угоди про вихід з ЄС.

Раніше депутати парламенту Великої Британії не підтримали рішення про те, щоб вихід Британії з Євросоюзу відбувся без угоди. При цьому угоду щодо Brexit напередодні депутати відхилили.

23 березня у Лондоні десятки тисяч людей вийшли з вимогою провести новий референдум щодо Brexit. Тереза Мей виключила проведення другого референдуму щодо виходу Британії з ЄС і заявила, що планує вивести країну з ЄС до 30 червня.

27 березня Мей заявила, що піде у відставку до наступного етапу переговорів щодо Brexit, якщо парламент підтримає її варіант угоди.

23 червня 2016 року у Британії відбувся референдум, який показав, що 52% британців воліють покинути Євросоюз. 29 березня 2017 року Велика Британія офіційно повідомила Європейський союз про свій намір покинути ЄС, запустивши процедуру Brexit. Повідомлялось, що остаточна вартість Brexit для Британії може сягнути 55 мільярдів євро. Цю суму країна виплачуватиме ЄС до 2064 року.

Поділитись: