Центральна виборча комісія вже направила в друк бюлетені на дострокові вибори до Верховної Ради, проте це не буде перешкодою для скасування реєстрації кандидатів, наприклад, екс-глави Адміністрації президента часів Януковича Андрія Клюєва.

Про це в в ефірі програми «Нині вже» на Громадському заявила секретарка ЦВК Наталія Бернацька.

За її словами, 2 липня вже «була критична ситуація», тому ЦВК направила бюлетені в друк, щоби не зірвати голосування.

«Бюлетені вже в друці, але це не заважає нам скасувати реєстрацію кандидата і просто поставити навпроти його прізвища, наприклад, пана Клюєва, штамп — вибув», — пояснила Бернацька.

Вона наголосила, що в разі надходження додаткової інформації від правоохоронців, яка доведе, що Клюєв та блогер Анатолій Шарій не проживали в Україні, ЦВК скасує їхню реєстрацію.

Зазначимо, що засідання ЦВК відбудеться 3 липня, початок о 19:00. На ньому можуть скасувати реєстрацію Клюєва.

Раніше глава МВС Аваков написав листа главі ЦВК щодо реєстрації Клюєва на вибори в Раду. У листі Авакова ідеться, що МВС України точно відомо, що Клюєв останні 5 років не жив в Україні. Також він зазначив, що якби Клюєв був в Україні – його б одразу затримали, адже він перебуває в розшуку. Раніше цю інформацію підтвердилиГромадському в Генпрокуратурі. Також у ГПУ повідомили, щоКлюєв супроводжував Януковича і свідчив у Росії про «державний переворот».

2 липня на Майдані незалежності в Києві влаштували акцію протесту проти реєстрації кандидатами Андрія Клюєва та Анатолія Шарія.

Поділитись: