Громадський рух ЧЕСНО повідомив, що його журналіст Дмитрій Єршов передав Офісу генпрокурора відео з Верховної Ради, на якому депутат-мажоритарник Владіслав Поляк неодноразово голосує за кількох людей.

В ЧЕСНО повідомили, що перед цим отримали відповідний запит від правоохоронців. У відповідь журналіст передав оригінальне відео.

«Сподіваємось, ці матеріали стануть ключовим доказом у кримінальному провадженні щодо кнопкодава. Рух ЧЕСНО сподівається на результативне розслідування справи і готовий максимально допомагати у цьому», — зазначила координаторка руху Віта Думанська.

Раніше Офіс генерального прокурора відкрив кримінальне провадження проти позафракційного мажоритарника із Закарпаття Владіслава Поляка, який неодноразово кнопкодавив під час голосування за поправки до законопроєкту про ринок землі.

Це зафіксував журналіст руху ЧЕСНО.

Нагадаємо, закон про кримінальну відповідальність за кнопкодавство Верховна Рада у другому читанні ухвалила 19 грудня. За нього проголосував 261 народний депутат.

Інший законопроєкт щодо позбавлення мандата депутата за прогули й кнопкодавство Конституційний суд визнав неконституційним.

Поділитись: