У справу про прорив державного кордону України на пункті пропуску «Шегині» додали ще одну статтю — «про опір співробітникам правоохоронних під час виконання ними службових обов'язків».

У справу про прорив державного кордону України на пункті пропуску «Шегині» додали ще одну статтю — «про опір співробітникам правоохоронних під час виконання ними службових обов’язків».

Про це повідомив директор департаменту комунікації Міністерства внутрішніх справ України Артем Шевченко, передає «Інтерфакс-Україна».

«У розслідуванні справи з’явилася нова стаття — частина 2 статті 342 Кримінального кодексу», — сказав він.

10 вересня Саакашвілі перетнув український кордон, коли натовп прихильників «заніс» його на українську сторону, прорвавши кордон правоохоронців. Наразі він перебуває у Львові. 11 поліцейських та 5 прикордонників постраждали в момент перетину кордону Саакашвілі. Президент Порошенко заявив, що екс-очільник Одещини порушив закон на кордоні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Повернення Саакашвілі: перші реакції високопосадовців. 

Нагадаємо, 26 липня президент Петро Порошенко указом позбавив Саакашвілі українського громадянства. Формальним приводом для цього стало те, що Саакашвілі нібито приховав інформацію про кримінальне переслідування в Грузії.

Мін’юст Грузії сподівається на видачу Саакашвілі після повернення до України, Мін’юст України підтвердив отримання запиту від Грузії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дав і взяв: чому Порошенко позбавив громадянства Саакашвілі.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: