Допит народної депутатки Надії Савченко на поліграфі перевали у зв’язку з її станом через голодування.

Допит народної депутатки Надії Савченко на поліграфі перевали у зв’язку з її станом через голодування.

Про це повідомила її сестра Віра Савченко, передає «Інтерфакс-Україна».

За її словами, експерти пояснили, що провести допит коректно неможливо через тривале голодування Савченко.

«Поліграфологи пояснили адвокатам, що процедуру не можна пройти, оскільки вона буде некоректною. У людини, яка голодує більш як 20 днів, уже по-іншому працює організм. Виходять абсолютно некоректні свідчення, тому що організм не може в такому стані проходити (поліграф — ред.). Тому поки що взяли паузу», — зазначила вона журналістам біля управління СБУ в Києві та Київській області, де проходив допит.

Віра Савченко переконана, що проходження поліграфа навряд чи якось юридично вплине на справу її сестри.

Раніше повідомлялося, що допит на поліграфі народної депутатки Надії Савченко триватиме 5-6 год. Його розпочали близько 10 год ранку.

12 квітня народну депутатку Надію Савченко, яка перебуває під арештом у слідчому ізоляторі СБУ, звозили у клініку СІЗО на обстеження.

Раніше повідомлялося, що правоохоронці прийшли з обшуками до квартири арештованої депутатки Надії Савченко. Цю інформацію підтвердили в СБУ. Згодом стало відомо, що обшуки проходять і в офісі партії депутатки. Мати депутатки повідомила, що у квартирі слідчі знайшли нагородний пістолет та патрони.

22 березня Верховна Рада дала дозвіл на затримання й арешт Савченко, генпрокурор Луценко оголосив підозру народній депутатці

Луценко показав у сесійній залі парламенту фільм нібито з доказами того, що Савченко причетна до схеми вивезення зброї з окупованих територій для вчинення теракту в Києві. Він також стверджує, що гроші на підготовку теракту Савченко нібито давав екс-переговорник щодо звільнення заручників Володимир Рубан.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Бабах»: у чому підозрюють Надію Савченко

23 березня Надію Савченко взяли під варту на 2 місяці без можливості застави. Під час засідання суду Савченко заявила про початок голодування. Станом на 29 березня, Савченко голодувала вже шостий день. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Термос, капці і гранати: день Надії Савченко перед арештом.

29 березня Апеляційний суд Києва залишив Надію Савченко під вартою, таким чином не задовольнивши скаргу її адвокатів.

Поділитись: