Прикордонники зафіксували 31 березня рекордно малу кількість пропускних операцій на кордоні, однак на великодні свята до України повернуться близько 200 тисяч громадян.

Про це повідомив глава Державної прикордонної служби Сергій Дейнеко.

«Сьогодні нами зафіксовано такий собі антирекорд — за добу перетнуло кордон всього-на-всього 10 тисяч громадян. Якщо в літній час, в сезон відпусток таких громадян буває 250-300 тисяч осіб на добу», — сказав він.

Глава ДПСУ зазначив, що за інформацією МЗС, ще близько 17 тисяч українців за кордоном заявили, що мають намір повернутися в Україну.

«Звичайно це не всі. Ми очікуємо, що напередодні великодніх свят може повернутися близько 200 тисяч наших громадян», — додав Дейнеко.

Цьогоріч Великдень у православних та греко-католиків припадає на 19 квітня, у католиків — на 12 квітня.

Нагадаємо, 25 березня президент Володимир Зеленський провів бесіду з очільниками церков. Він заявив, що святкування Великодня є найскладнішим питанням в умовах епідемії, тому держава готує проект «Великдень вдома», аби люди на свята залишились удома.

Нагадаємо, на засіданні уряду ввечері 29 березня вирішили зробити обов’язковою обсервацію для тих, хто повертається в Україну з-за кордону.

Зазначимо, що раніше під час повернення в Україну з-за кордону громадяни підписували згоду на самоізоляцію.

Поділитись: