Директор дитячого притулку у місті Рожищі на Волині Леонід Матвійчук заявив, що особисто клопотав про власне відсторонення у зв'язку з тим, що посадовців закладу підозрюють у насильстві.

Директор дитячого притулку у місті Рожище на Волині Леонід Матвійчук заявив, що особисто клопотав про власне відсторонення у зв'язку з тим, що посадовців закладу підозрюють у насильстві.

Про це Леонід Матвійчук повідомив у коментарі Громадському.

Він наголосив, що наразі йому невідомо, чи ухвалено рішення про його відсторонення.

«Я особисто висловив пропозиції, щоб я був відсторонений для об'єктивного розслідування ситуації, що склалась. Але на сьогоднішній день моя пропозиція розглядається, особисто мені невідомо, чи реалізована вона», — заявив Матвійчук.

Раніше уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова заявила, що керівника дитячого будинку на Волині відсторонили від обов’язків. Згодом Денісова повідомила, що керівника дитбудинку не відстороняли, він продовжує виконувати обов'язки.

Як заявила Денісова 2 серпня, в дитячому будинку в місті Рожище Волинської області у десятьох дітей виявили сліди побиття та крові на одежі. Крім того, троє дітей заявили про сексуальні домагання з боку керівництва установи.

Прокуратура порушила кримінальну справу за фактом застосування фізичного насильства до вихованців дитячого будинку на Волині.

Крім того, в прокуратурі встановили, що 17 травня 2018 один з вихованців дитячого будинку самовільно покинув заклад, проте керівництво притулку звернулося до поліції лише за два місяці. Дитину так і не знайшли.

Як з'ясувалося, статут дитячого будинку в місті Рожищеві не узгоджений з Типовим положенням про притулок Служби у справах дітей.

Поділитись: