Релігійні діячі зібрали продукти, настільні ігри та книги для евакуйованих з Уханя, 22 лютого 2020 року
Фото:

Полтавська ОДА

Релігійні діячі зібрали продукти, настільні ігри, книги, зокрема Біблію, та інші речі для людей, яких привезли на обсервацію до Нових Санжар.

Про це повідомляє пресслужба Полтавської облдержадміністрації.

Як повідомляють, продукти залишили у представників Червоного Хреста у Нових Санжарах. Інші речі передали людям у санаторій.

Священники зазначали, що потрібно й надалі налагоджувати комунікацію між владою і суспільством, аби «не виникало нерозуміння».

Нагадаємо,20 лютого Україна евакуювала з Уханя 45 своїх громадян та 27 іноземців. Усі вони здорові та без симптомів коронавірусу. Евакуйованих разом з екіпажем літака та медиками, які були на борту літака, яким евакуювали людей, привезли до медичного центру в селищі Нові Санжари на Полтавщині. Місцеві жителі увесь день блокували дорогу, аби не пропустити автобуси з евакуйованими, та вимагали не розміщувати їх у місцевому медзакладі. Утім, коли автобуси під'їхали. правоохоронці відтіснили їх та звільнили дорогу.

Проте не обійшлося без сутичок: агресивно налаштовані люди кидали каміння як в правоохоронців, так і в автобуси з евакуйованими українцями і іноземцями. Також один з чоловіків намагався наїхати на поліцейських автомобілем, а одному правоохоронців каменем проломили голову. Загалом постраждали 9 правоохоронців та один цивільний. Поліція порушила 5 кримінальних справ.

Поділитись: