ФБР звільнило агента, який обіцяв не допустити перемоги Трампа на виборах

Федеральне бюро розслідувань звільнило агента Пітера Строка, який у 2016 році в переписці зі своєю подругою обіцяв не дозволити Дональду Трампу перемогти на президентських виборах.

Федеральне бюро розслідувань звільнило агента Пітера Строка, який у 2016 році в переписці зі своєю подругою обіцяв не дозволити Дональду Трампу перемогти на президентських виборах.

Про це повідомляє The Washington Post.

Зазначається, що в серпні 2016 року юристка ФБР Ліза Пейдж, з якою у Строка був роман, спитала під час переписки, чи стане Трамп президентом.

«Ні. Ми його зупинемо», — написав у відповідь агент.

У ФБР вирішили, що це повідомлення демонструє упередженість Строка стосовно Трампа, а також готовність співробітника Бюро вплинути на перспективи його перемоги у виборах.

Строк вибачився за цей інцидент, а також наголосив, що він не впливав на його роботу в ФБР.

Зазначимо, що агент Строк входив до команди спеціального прокурора Роберта Мюллера, який розслідує ймовірне втручання Росії у вибори в США. Після того, як стало відомо про цю переписку, Строка відсторонили від розслідування.

Раніше Трамп заявив, що ймовірно ФБР і Мін'юст США змовилися проти нього під час виборів президента.

Як повідомлялося, юристи Трампа не погодилися на запропоновані спецпрокурором Робертом Мюллером умови допиту у справі про втручання Росії в американські вибори.

Трамп звернувся до генпрокурора США Джеффа Сешнса із закликом закрити розслідування ймовірного втручання Росії в американські вибори 2016 року.

Водночас глава Нацрозвідки США звинуватив РФ у спробі втрутитись у майбутні вибори.

Наприкінці січня Трамп погодився свідчити про «російське втручання» у вибори.

Водночас адвокати Трампа порадили йому не свідчити спецпрокурору у справі про втручання РФ.

Також стало відомо, що спецпрокурор Мюллер знайшов докази зв’язку Кремля з Трампом перед його інавгурацією.

Нагадаємо, Міністерство юстиції США висунуло обвинувачення 12-ти співробітникам російського Головного слідчого управління (ГРУ), звинувативши їх у втручанні у вибори президента США у 2016 році.

Розвідників звинуватили у зламі сервісів комітету Демократичного партії, а також і президентської кампанії Хілларі Клінтона.

Сполучені Штати почали розслідувати втручання Росії у вибори президента 2016 року після того, як радник кампанії Трампа проговорився австралійському дипломату. Згодом стало відомо, що спецпрокурор Мюллер знайшов докази зв’язку Кремля з Трампом перед його інавгурацією.

У лютому 2018-го Мюллер висунув офіційні звинувачення щодо 13 росіян, яких вважає причетними до втручання в президентську кампанію 2016 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Спецпрокурор Мюллер звинуватив українця Килимника у змові з Манафортом

У списку, зокрема, Євген Пригожин, а також «Агентство інтернет-досліджень» (відоме як «фабрики тролів», співробітники якої пишуть платні коментарі на підтримку російської влади) і компанії Пригожина Concord Managament і Concord Catering.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: CNN показав документальний фільм про втручання Путіна у вибори в США.

Екс-глава виборчого штабу Дональда Трампа Пол Манафорт також намагався оскаржити призначення Мюллера. Один суд відхилив його вимогу, інший продовжує розглядати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Арешт Манафорта у США: що нового відомо про справу?

Також повідомлялося, що компанія наближеного до Путіна бізнесмена оскаржує втручання РФ у вибори президента США.