Фестиваль документального кіно Docudays UA, який мав відбутися у Києві 20-29 березня, вирішили перенести через ситуацію з поширенням коронавірусу.

Таке рішення ухвалили відповідно до постанови Кабінету Міністрів України та рішення міської влади про обмеження проведення масових заходів у столиці.

«Ми занепокоєні ситуацією з поширенням коронавірусу COVID-19 у світі та потенційною загрозою виникнення епідемії в Україні. Безумовним правилом проведення фестивалю Docudays UA є гарантування безпеки всіх його учасників. Саме з цих міркувань, задля зменшення ризику для здоров’я гостей, учасників та учасниць, відвідувачів та відвідувачок фестивалю, ми ухвалили рішення про перенесення часу проведення фестивалю Docudays UA», — повідомили організатори.

Захід планують перенести щонайменше на місяць.

«Ми плануємо відкласти фестиваль щонайменше на другу половину квітня, однак це залежатиме від майбутньої санітарно-епідеміологічної ситуації в Україні та у світі. Це рішення непросте для команди, але найважливіше — безпека гостей, учасників/ць і волонтерів/ок. Не сумуємо та пропонуємо вам разом із нами дочекатися безпечного моменту, щоб спільно відкривати нове документально кіно з програми Docudays UA», додали у команді фестивалю.

Організатори наголошують, що в жодному разі не скасовують подію.

Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA існує вже 17 років. Цьогоріч організатори фестивалю підготували для перегляду 80 фільмів із 34 країн світу та запросили на фестиваль понад 400 гостей. 

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів увів обмеження по всій Україні через загрозу поширення коронавірусу SARS-CoV-2. Навчальні заклади відправлять на карантин, а в країні обмежать масові зібрання понад 200 людей. Також уряд ухвалив рішення з 12 березня закрити 170 з 219 пунктів пропуску на українському кордоні та фактично припинити авіасполучення з Італією.

Крім того, з 12 березня у Києві обмежують освітній процес в закладах загальної та вищої освіти, дитячих садочках, мистецьких та спортивних школах. Також у місті обмежать проведення масових заходів (понад 60 людей): концертів, конференцій, кіносеансів. Закритими будуть і розважальні центри та розважальні зони в шопінг-молах. Попередньо обмеження діятимуть до кінця березня.

В Україні поки зафіксовано один випадок інфікування коронавірусом.

Усі новини про новий китайський коронавірус ви можете знайти на нашому сайті за хештеґом коронавірус.

Поділитись: