З 12 березня і до 3 квітня футбольні матчі в Україні проходитимуть без глядачів через обмеження Кабміну щодо поширення коронавірусу.

Про це повідомляє Українська асоціація футболу.

Це стосується матчів Української прем'єр-ліги, Кубку України, чемпіонатів U-21 та U-19, Професійної футбольної ліги, вищої ліги чемпіонату України серед жіночих команд та Екстра-ліги та Кубку України з футзалу.

Крім того, в організації та проведенні матчів мають брати участь до 200 людей.

З 12 березня до 3 квітня зупинені всі дитячо-юнацькі змагання та змагання серед дівочих команд.

Також в УАФ доручили регіональним асоціаціям футболу призупинити чи проводити матчі обласного, районного та міського рівня без глядачів.

Нагадаємо, Кабінет міністрів увів обмеження по всій Україні через загрозу поширення коронавірусу SARS-CoV-2. Навчальні заклади відправлять на карантин, а в країні обмежать масові зібрання. Також уряд ухвалив рішення з 12 березня закрити 170 з 219 пунктів пропуску на українському кордоні та фактично припинити авіасполучення з Італією.

За останніми даними, кількість інфікованих у світі зросла до 126 932.Від захворювань, які викликає коронавірус SARS-CoV-2, у світі померли 4 637 людей. Водночас одужали 68 265 інфікованих.

В Україні поки зафіксовано один випадок інфікування коронавірусом.

Усі новини про новий китайський коронавірус ви можете знайти на нашому сайті за хештеґом коронавірус.

Поділитись: