Світ

Голова МВФ закликала Порошенка пришвидшити реформи в Україні

МВФ
Світ/Голова МВФ закликала Порошенка пришвидшити реформи в Україні
Зберегти
Вигляд
Директорка-розпорядниця Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард під час зустрічі з президентом України Петром Порошенком закликала його пришвидшити проведення реформ в Україні.

«Я підкреслила необхідність для України пришвидшити проведення реформ та перехід до потужнішого зростання, яке необхідне для покращення стандартів якості життя людей», — повідомила Крістін Лагард за підсумками зустрічі з Порошенком.

Вона також висловила надію, що Україна виконає свої зобов'язання у межах кредитної угоди з МВФ.

Нагадаємо, що перший транш МВФ у межах нової кредитної програми, перерахували Україні 21 грудня 2018 року. Його зарахували до міжнародних резервів України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Корупція, зростання цін і дефіцит бюджету: з чим доведеться боротися Україні, щоб отримати $4 мільярди від МВФ

18 грудня Рада директорів МВФ затвердила нову кредитну програму для України та ухвалила рішення про виділення першого траншу на 1,4 мільярда доларів.

Також 18 грудня Рада директорів Світового банку затвердила рішення про надання Україні кредитних гарантій на 750 мільйонів доларів.

Черговий транш МВФ необхідний для підтримання фінансової стабільності України та уникнення настання технічного дефолту — ситуації, коли Україна не зможе розрахуватись за кредитними зобов’язаннями.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Дефолт або гроші Китаю: чому Україні загрожує криза і що з цим робити

19 жовтня у МВФ повідомили, що попередньо погодили нову кредитну програму для України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Нова програма МВФ: чи вартує цього підвищення ціни на газ

Пов`язані новини