Очільник державного Нафтогазу Андрій Коболєв розкритикував рішення про початок опалювального сезону у 17 областях України через те, що до України йде потепління.

Про це Коболєв повідомив у Facebook.

«І хочу висловити свою думку з цього приводу: люди, які прийняли таке рішення — місцева влада, точно розуміють, що вони роблять. Питання — як швидко зрозуміють споживачі, що весь цей «банкет» буде за їх рахунок?», — повідомив Коболєв.

За його словами, здійснення опалення при високих температурах перетвориться на «витягування» коштів з кишень українців.

Напередодні в уряді повідомили, що створили спеціальну робочу групу щодо підготовки до опалювального сезону, а у Нафтогазі повідомили, що 105 теплопостачальників можуть залишитися без газу на час опалювального сезону через борги за газ.

Нагадаємо, що 27 вересня Нафтогаз опублікував перелік компаній-боржників за газ. Тоді їх було 116.

Раніше у Нафтогазі повідомляли, що 126 теплопостачальників можуть не отримати газ для опалення на час опалювального сезону через борги.

Раніше у Нафтогазі повідомляли про зрив опалювального сезону у Кривому Розі. Про це також заявляв колишній голова Фонду державного майна Віталій Трубаров. Він пропонував для вирішення цієї проблеми проводити переговори з Нафтогазом.

Також у Нафтогазі повідомляли про ймовірний зрив опалювального сезону у низці міст України, зокрема в Одесіу Смілі, у двох містах на Львівщині та деяких районах Києва.

Нагадаємо, що на початку минулого опалювального сезону у низці міст України виникли проблеми з отриманням газу для опалення будинків від Нафтогазу. Зокрема, Нафтогаз відмовлявся постачати газ через значні борги комунальних підприємств за газ.

У справу втрутився президент Петро Порошенко, який заявив, що «крутити вентиль — це не є справа президента». Він дав місцевій владі декілька годин на те, аби дати опалення у місті.

Поділитись: