На евакуацію в китайському місті Ухань з’явилися всі 48 заявлених громадян України та 29 іноземців.

Про це на брифінгу розповів державний секретар Міністерства закордонних справ Андрій Заєць

Він пояснив, що двоє громадян Казахстану залишать борт під час технічної посадки в Алмати. Держсекретар уточнив, що посадку в Алмати здійснять через кілька годин після вильоту для заміни екіпажу..

Серед іноземців, яких евакуюють з Китаю літаком авіакомпанії SkyUp, 8 громадян Аргентини, 5 Домініканської Республіки, 5 Еквадору, 4 Сальвадору та по двоє з Казахстану і Коста-Ріки.

Також летітимуть по одному громадянину з Ізраїлю, Чорногорії та Панами.

Як повідомляється, дві з трьох санітарних зон, де перевіряли стан здоров’я громадян, пройшли всі заявлені люди.

Нагадаємо, літак авіакомпанії SkyUp вночі 19 лютого вилетів з аеропорту «Бориспіль» о 2:50 для евакуації українців та іноземців з Уханя. Повернення літака очікують у четвер, 20 лютого, о 8 годині ранку.

Увечері 18 лютого в Міністерстві охорони здоров’я України заявили, що поки не визначились, де перебуватимуть на обсервації люди, яких евакуюють з провінції Хубей. Очільниця МОЗ Зоряна Скалецька відмовилась сказати, куди саме повернеться літак із міркувань безпеки.

За останніми даними, кількість людей, які одужали після інфікування китайським коронавірусом, зросла до 14 642. Також відомо про 2 012 летальні випадки. Загальна кількість інфікованих збільшилась до 75 199 людей.

Поділитись: