Повернення ПриватБанку колишнім власникам неможливе, а єдиний спосіб зміни власника банку — його продаж міжнародним інвесторам.

Про це повідомив Голова ПриватБанку Петр Крумханзл в інтерв’ю «Ліга.Фінанси».

«Що стосується зміни власника, то ми неодноразово заявляли, що єдиним юридично та практично можливим шляхом виходу Мінфіну з переліку акціонерів є продаж банку міжнародному інвестору. Це наша стратегічна ціль», — повідомив Крумханзл.

Він також висловив впевненість, що колишнім власниками ПриватБанку, Ігорю Коломойському та Геннадію Боголюбову, банк повернути неможливу.

Раніше в інтерв'ю Громадському інвестиційний банкір Сергій Фурса повідомив, що судами щодо націоналізації ПриватБанку Коломойський хоче домогтися позитивного рішення суду щодо зняття всесвітнього замороження активів.

Нагадаємо, що за декілька днів до виборів суди ухвалили одразу три рішення на користь колишнього власника ПриватБанку Ігоря Коломойського. Так, 18 квітня — за три дні до другого туру виборів — Окружний адміністративний суд Києва задовольнив позов олігарха Ігоря Коломойського до Національного банку України та Кабінету міністрів України щодо неправомірності націоналізації ПриватБанку.

Пізніше Окружний адміністративний суд Києва ухвалив ще одне рішення на користь Коломойського, скасувавши рішення Нацбанку щодо визначення переліку пов’язаних з банком осіб.

20 квітня Печерський суд Києва скасував майнову поруку Коломойського за кредитами, які Національний банк видав ПриватБанку у 2013 році. Загальна сума цих кредитів складає 9,2 мільярда гривень.

Поділитись: