Світ

Глава МВС Британії повідомила, що влада має план відповіді на отруєння Скрипаля

8 березня, 2018 15:43
Світ/Глава МВС Британії повідомила, що влада має план відповіді на отруєння Скрипаля
Зберегти
Вигляд
Влада Великої Британії має план відповідної реакції на застосування отруйної речовини проти колишнього розвідника РФ Сергія Скрипаля.

Влада Великої Британії має план відповідної реакції на застосування отруйної речовини проти колишнього розвідника РФ Сергія Скрипаля.

Про це заявила журналістам глава Міністерства внутрішніх справ Британії Ембер Радд.

Вона зазначила, що цей план може бути введений в дію після того, як стануть відомі всі факти.

Раніше повідомлялося, що колишній розвідник РФ Сергій Скрипаль, його дочка Юлія, яких отруїли у Великій Британії, а також один з постраждалих поліцейських, перебувають у комі.

Раніше у коментарі Громадському вдова померлого від отруєння полонієм у 2006 році колишнього співробітника ФСБ Олександра Литвиненка Марина Литвиненко закликала влади країн убезпечити політичних емігрантів.

Нагадаємо, 4 березня у Великій Британії з важким отруєнням  потрапив до лікарні 66-річний громадянин Росії Сергій Скрипаль. З ним була його донька.

Британська розвідка заявила, що вважає Росію причетною до отруєння екс-розвідника Скрипаля.

Поліція заявила, що Скрипаля отруїли речовиною нервово-паралітичної дії.

Із тими ж симптомами, що й у Скрипаля з дочкою, також  госпіталізували двох поліцейських, які розслідували справу  отруєння.

Полковник військової розвідки РФ на пенсії Сергій Скрипаль у 2006 році був засуджений до 13 років ув'язнення за шпигунство на користь Британії. Його визнали винним у передачі свідчень російських агентів, які працювали під прикриттям у ЄС, Секретній розвідці Британії.

Екс-розвідник був звільнений у межах обміну між США і Росією у 2010 році. Його помилував тодішній президент РФ Дмитро Медведєв. Тоді Росія, крім Скрипаля, вислала у США Ігоря Сутягіна, Олександра Запорізького і Геннадія Василенка. Водночас із США вислали 10 звинувачених у шпигунстві на користь РФ громадян, серед яких була Анна Чапман.

Незабаром Скрипаль отримав притулок у Великій Британії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Британська розвідка вважає Росію причетною до отруєння екс-розвідника Скрипаля: що відомо

Пов`язані новини