Українського журналіста Османа Пашаєва також викликали до Служби безпеки України у справі «вбивства» російського журналіста Аркадія Бабченка.

Українського журналіста Османа Пашаєва також викликали до Служби безпеки України у справі «вбивства» російського журналіста Аркадія Бабченка.

Громадське звернулось до Османа Пашаєва. Журналіст підтвердив, що був на зустрічі із керівництвом СБУ та генпрокурором. Осман сказав, що на цій зустрічі дав розписку про нерозголошення.

На запитання Громадського, хто був на зустрічі — журналісти чи був ще хтось, Пашаєв відповів, що йому здалось, що були здебільшого журналісти, і також йому здалось, що їх було менше, аніж 47 людей.

Він також додав, що самого списку він не бачив. І що це все, що він може сказати.

Він також сказав, що не може повідомляти, чи йому надали охорону.

Раніше повідомлялось, що журналістів Ганапольського та Кисельова викликали в СБУ у справі «вбивства» Аркадія Бабченка.

Також раніше генеральний прокурор Юрій Луценко повідомив, що інсценування «вбивства» Бабченка допомогло слідству отримати список із 47 потенційних жертв, а не 30-ти, як Луценко заявляв раніше.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ким може бути вказаний російський «замовник» «вбивства» Бабченка — дослідження The Bell

31 травня суд назвав ім'я підозрюваного в організації замаху на вбивство журналіста Бабченка. Ним виявився Герман Борис Львович.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Організатор та «виконавець» у справі Бабченка: хто вони?

На засіданні суду з обрання йому запобіжного заходу Борис Герман заявив, що він є агентом Служби безпеки і співпрацює з контррозвідкою.

Крім того Борис Герман заявив, що знав, що найманий ним виконавець Олексій Цимбалюк співпрацює зі Службою безпеки. За словами Германа, у фонді президента Росії Володимир Путіна є людина, яка відповідає за теракти в Україні.

Суд взяв під варту підозрюваного в організації підготовки теракту, який виступив організатором «убивства» російського журналіста Аркадія Бабченка на 2 місяці.

Російський опозиційний журналіст Аркадій Бабченко живий. Він не помер увечері 29 травня у результаті замаху.

Смерть Бабченка була інсценована, але замах на нього готувався.  Організатор замаху затриманий.

МЗС Росії назвало «антиросійською провокацією» спецоперацію з попередження вбивства Бабченка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тактична перемога — стратегічна поразка:  реакція світу на спецоперацію з Бабченком

Також 31 травня волонтер, учасник бойових дій на Донбасі Олексій  Цимбалюк назвав себе виконавцем в організації замаху на вбивство російського журналіста Аркадія Бабченка.

Поділитись: