Картка народного депутата з депутатської групи «Довіра» Сергія Шахова була зареєстрована і «голосувала» під час позачергового пленарного засідання Верховної Ради 17 березня, коли самого Шахова там не було.

Про це заявив президент Володимир Зеленський у своєму відеозверненні 18 березня.

«На жаль, його тест на коронавірус показав позитивний результат. Пана Шахова ізольовано. Вчора у системі «Рада» була зареєстрована його персональна картка для голосувань. Його колеги кнопкодавили. На жаль», — сказав президент.

Водночас він додав, що «на щастя, депутата Шахова не було у залі засідань». Зеленський зазначив, що нині встановлено повний список осіб, з якими інфікований депутат контактував останнім часом. 

У народного депутата Сергія Шахова коронавірус виявили 18 березня. За словами народного депутата Ярослава Юрчишина,12 і 13 березня, після повернення з Європи, Шахов ходив на ефіри на українські телеканали, а також 13 березня 10 хвилин був на засіданні екологічного комітету.

Усім депутатам, які контактували з інфікованим Сергієм Шаховим, зроблять тести на коронавірус.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику! 

Наразі в Україні відомо про 14 випадків коронавірусу, два з них летальні (померли 71-річна жінка у Житомирській області та 33-річна у Чернівецькій). Серед інфікованих — мажоритарник з Луганської області Сергій Шахов.

З 16 березня Україна на два тижні закрила кордон для іноземних громадян, щоб обмежити поширення коронавірусу.

Також уряд вирішив до 3 квітня скасувати авіа, залізничне та автобусне сполучення між містами та областями України, а також зупинити роботу метрополітенів. Рух власних автомобілів не обмежується.

Поділитись: