У держкомітеті Китаю з питань гігієни та здоров’я повідомили, що кількість жертв нового коронавірусу зросла до 9. Також у комітеті заявили про загрозу мутації і поширення вірусу.

Про це повідомляє ВВС.

Згідно з інформацією, кількість смертей від вірусу зросла до 9 людей, а кількість зареєстрованих випадків захворювання сягнуло 440 людей.

Раніше у США зафіксували перший випадок захворювання на новий коронавірус.

Нагадаємо, Міністерство охорони здоров'я України пообіцяло інформувати про поширення нового коронавірусу у Китаї, а також нагадало про основні заходи профілактики. Раніше власні рекомендації розіслала влада китайської провінції Гуандун, де зафіксували вже 14 випадків захворювання.

Нагадаємо:

  • Спалах пневмонії, викликаної досі невідомим збудником, зафіксували в китайському місті Ухань у грудні 2019 року.
  • Його також виявили в однієї жінки в Таїланді, яка прилетіла туди з Уханя, у мешканця Японії, який навідувався до Уханя, та в китаянки, яка приїхала до Південної Кореї.
  • 20 січня Національна комісія з охорони здоров’я Китаю вперше офіційно підтвердила, що інфекція може передаватися від людини до людини.
  • Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) розглядає можливість оголосити міжнародну надзвичайну ситуацію в галузі охорони здоров’я щодо вірусу — як це було зроблено зі свинячим грипом та вірусом Еболи. Рішення мають ухвалити на засіданні 22 січня.

Нова інфекція може спричинити різні хвороби. Наразі вона проявляється як пневмонія або інші респіраторні захворювання. Однак вчені відзначають схожість нового коронавірусу до іншого вірусу, який є збудником потенційно смертельно небезпечного тяжкого гострого респіраторного синдрому (ТГРС). Унаслідок спалаху цього захворювання у 2002-2003 роках загинули понад 700 людей у ​​всьому світі. Тоді спалах почався у Китаї й загалом заразив понад 8000 людей у ​​26 країнах.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile