Керівники фракцій Київради звернулись до президента Володимира Зеленського з проханням призначити Віталія Кличка на посаду голови Київської міської державної адміністрації, з якої його хочуть звільнити.

Заява опублікована на сайті КМДА.

«З метою забезпечення у місті Києві місцевого самоврядування… звертаємося до Вас призначити на посаду голови Київської міської державної адміністрації Кличка Віталія Володимировича, обраного Київським міським головою на чергових виборах 25 жовтня 2015 року», — йдеться у зверненні.

Його підписали глава фракції «Солідарність» Андрій Странніков, голова фракції «Батьківщина» Володимир Бондаренко, керівник «Свободи» Юрій Сиротюк та голова «Самопомочі» Наталія Манойленко.

Нагадаємо, 4 вересня Уряд направив президенту подання на звільнення Кличка. Сам Кличко називає своє звільнення незаконним.

24 липня Офіс президента попросив у Кабінету міністрів внести подання на звільнення голови Київської міської державної адміністрації Віталія Кличка. Кличка в Офісі президента звинуватили в підконтрольності «смотрящим» та заявили про необхідність розмежувати посади міського голови та очільника КМДА.

Сам Кличко заявив, що розділення посад міськголови та глави КМДА суперечить Конституції.

Поділитись: