Міський голова столиці Віталій Кличко закликав Державну аудиторську службу перевірити діяльність усіх підрозділів Київської міської державної адміністрації та комунальних підприємства за 2015-2019 роки.

Про це йдеться в заяві на сайті КМДА.

Кличко попросив перевірити стан справ щодо законного та ефективного використання комунальних коштів і майна, правильності ведення бухгалтерського обліку, достовірності фінансової звітності та функціонування системи внутрішнього контролю.

Таку заяву міський голова вирішив зробити після того, як «у ЗМІ поширюється інформація про нібито бюджетні зловживання у місті Києві».

Раніше керівник комітету Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики від фракції «Слуга народу», колишній генеральний директор телеканалу «1+1» Олександр Ткаченко звернувся до прем'єр-міністра Олексія Гончарука з проханням ініціювати загальний аудит діяльності Віталія Кличка та міської адміністрації.

За його словами, майже 200 кримінальних справ щодо чиновників КМДА, які відкрили за часів Кличка, не довели до завершення.

4 вересня Уряд направив президенту подання на звільнення Кличка з посади голови Київської міської державної адміністрації. Сам Кличко називає своє звільнення незаконним.

Ще 24 липня Офіс президента попросив у Кабінету міністрів внести подання на звільнення голови Київської міської державної адміністрації Віталія Кличка. Кличка в Офісі президента звинуватили в підконтрольності «смотрящим» та заявили про необхідність розмежувати посади міського голови та очільника КМДА.

Сам Кличко заявив, що розділення посад міськголови та глави КМДА суперечить Конституції.

Поділитись: