УКРАЇНА

Комітет Ради підготує альтернативну заяву про невизнання «виборів» в анексованому Криму

20 березня, 2018 13:45
УКРАЇНА/Комітет Ради підготує альтернативну заяву про невизнання «виборів» в анексованому Криму
Зберегти
Вигляд
Комітет Верховної Ради з закордонних справ підготує альтернативний проект заяви про невизнання виборів президента РФ в анексованому Криму.

Комітет Верховної Ради з закордонних справ підготує альтернативний проект заяви про невизнання «виборів» президента РФ в анексованому Криму.

Про це заявила представниця президента України у Верховній Раді, член комітету у закордонних справах Ірина Луценко.

«Буде подано дві постанови — одна постанова подав «Народний фронт», інша постанова буде від членів комітету із закордонних справ. Ми як члени комітету із закордонних справ, його представники, будемо переконувати зал і визначати позицію з тим, щоб не визнавати вибори президента Росії тільки в включеному Криму», — сказала Луценко журналістам в кулуарах парламенту 20 березня.

Нагадаємо, в анексованому Криму понад 90% кримських татар бойкотували незаконні вибори президента Росії.

Нагадаємо, у Росії заявили, що за Путіна в анексованому Криму «віддали» понад 90% голосів.

18 березня у Росії відбулися вибори президента країни. День виборів призначили на день анексії Криму. Україна закликала світ не визнавати результатів таких виборів, також в Україні не допускали росіян до участі в голосуванні. 

На незаконних виборах президента РФ в анексованому Криму фіксували низьку явку. Також повідомлялося, що на кримських татар чинили тиск.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Путін за допомогою Криму намагається виправдатися перед росіянами — правозахисник.

На виборах президента Російської Федерації Володимир Путін, за даними екзит-полів, отримав понад 70% голосів виборців. Таким чином це може бути його вже четвертий президентський термін.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «У нас тут нудно, посадили всього кілька людей» — як Липецьк голосував на виборах президента РФ  (РЕПОРТАЖ).

Зазначимо, що вибори в Росії відбувалися з масовими порушеннями. Зокрема, оприлюднено десятки відео з вкиданням бюлетенів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що кандидати на президентських виборах у Росії говорять про Україну

Явка на виборах за дві години до закриття дільниці, за даними ЦВК, в цілому по Росії склала 59,93%.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Вибори є — вибору нема: як блокували посольство РФ (ФОТОРЕПОРТАЖ).

Пов`язані новини