20-річний курсант В'ячеслав Золочевський, який єдиний вижив у катастрофі літака Ан-26 під Чугуєвом, розповів, що вижив завдяки перебуванню в певній «капсулі» фюзеляжу.

Про це повідомив очільник Харківської ОДА Олексій Кучер, який спілкувався зі Золочевським.

«Він додатково повідомив, що вцілів, бо був у певній «капсулі» з фюзеляжу, частиною літака прикрило, і тому вогонь не дістав його. Він прийшов до тями і зміг покинути літак, який палав», — передав розповідь курсанта Кучер.

Очільник області також розповів, що хлопця вже допитали слідчі Державного бюро розслідувань і, ймовірно, його свідчення про подію згодом стануть відомі.

За останніми даними, стан здоров'я В'ячеслава Золочевського середньої важкості, але покращується у бік задовільного. Він спілкується з лікарями та рідними. А очільник Харківської ОДА Олексій Кучер розповів, що хлопець уже усміхається.

Що сталося?

Авіакатастрофа Ан-26 на Харківщині сталася надвечір 25 вересня. З 27 людей на борту (20 курсантів Харківського національного університету Повітряних Сил і семеро офіцерів, ще одного курсанта не допустили до польоту) одразу після аварії вижили двоє.

Один із них (курсант зі Львова) помер у Харківській лікарні невідкладної медичної допомоги, інший (із Харківської області) перебуває у Харківському військовому шпиталі.

Володимир Зеленський доручив тимчасово призупинити польоти на всіх Ан-26 в Україні до з'ясування обставин трагедії.

  • Офіс генпрокурора порушив справи за статтею 416 Кримінального кодексу. Слідство у цій справі проводитиме Державне бюро розслідувань. Воно наразі перевіряє чотири версії того, що сталося.
Поділитись: