Позафракційний депутат Сергій Лещенко буде балотуватися як кандидат від «Слуги Народу», якщо партія вирішить приймати чинних або колишніх депутатів.

Про це сказав сам депутат у коментарі Громадському.

«На сьогодні в партії «Слуга Народу» тривають дискусії, чи брати колишніх депутатів, чи не брати. Відповідно, почекаю, поки ці дискусії завершаться», — сказав Лещенко.

Таке рішення депутат пояснює тим, що йому «зрозуміла не тільки ідеологія, але і світогляд» Зеленського. «Людина симпатична, я розумію, про що він», — пояснює Лещенко.

Депутат запевнив, що хотів би бути у партії, однак усвідомлює власну «токсичність» через заяви особистого адвоката Дональда Трампа Рудольфа Джуліані про «ворогів в оточенні Зеленського», зокрема самого Лещенка.

На питання, що він робитиме, якщо партія не захоче його прийняти, депутат відповів, що балотуватиметься на одному з київських мажоритарних округів.

Раніше голова виборчого штабу «Слуги Народу» Олександр Корнієнко повідомив, що колишні й чинні депутати можуть потрапити у список партії, але не можуть балотуватися на мажоритарних округах.

Раніше стало відомо, що головою партії «Слуга народу» став радник президента Володимира Зеленського Дмитро Разумков. Також у партії розповіли, як відбиратимуть кандидатів.

Нагадаємо:

Поділитись: