Депутат від «Радикальної партії Олега Ляшка» Ігор Мосійчук, який клопотав про відсторонення Уляни Супрун з посади очільниці МОЗ на час суду, заявив, що він цілком задоволений рішенням щодо повернення їй повноважень. Про це Мосійчук повідомив Громадському.

«Мене повністю задовольняє», — сказав Мосійчук.

Він зазначив, що суд повністю відхилив аргументи Супрун та уряду, коли ухвалював рішення, та скасував ухвалу з власної ініціативи. Натомість до аргументів Мосійчука, за його словами, прислухався.

«Усі мої аргументи прийняті, усі аргументи Супрун та уряду відхилені, але постанова скасована, бо в ній нема потреби», — сказав депутат.

Мосійчук зазначив, що вимагав заборонити Супрун були членкинею Кабміну та впроваджувати державну політику у сфері охорони здоров'я. А оскільки уряд ще 13 лютого прийняв розпорядження, відповідно до якого Супрун не може здійснювати ці повноваження, то в його заяві про її відсторонення не було потреби. Адже його фактичні вимоги — задовольнили.

«Я вимагав заборонити їй бути членом Кабінету міністрів і впроваджувати державну політику у сфері охорони здоров'я — Кабмін учора це ухвалив», — сказав Мосійчук.

Зазначимо, що ухвалене 13 лютого рішення дозволяє Супрун, зокрема, підписувати документи щодо розподілу ліків та вакцин. Утім вона не може виконувати повноваження міністерки як членкині Кабінету міністрів.

14 лютого Окружний адміністративний суд Києва скасував тимчасову заборону на керівництво Міністерством охорони здоров'я для Уляни Супрун, яку ввели за позовом депутата від «Радикальної партії» Ігоря Мосійчука. Відтак Супрун знову може виконувати обов'язки міністерки охорони здоров'я.

Раніше у МОЗ зазначили, що судова заборона на виконання обов'язків міністерки охорони здоров'я Уляні Супрун блокує доставку ліків на суму понад 633 мільйони гривень у медичні заклади. Утім в Окружному адміністративному суді Києва заявивли, що обмежили Уляні Супрун як очільниці Міністерства охорони здоров’я лише дві функції: можливість брати участь в засіданнях Кабміну, можливість визначати стратегічні плани.

Нагадаємо, 5 лютого окружний адміністративний суд Києва заборонив очільниці Міністерства охорони здоров'я Уляні Супрун виконувати обов'язки міністерки охорони здоров'я до кінцевого рішення суду за позовом депутата «Радикальної партії Олега Ляшка» Ігоря Мосійчука про некомпетентність Супрун на посаді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖЧи є за що звільняти Уляну Супрун?

Уряд вже подав клопотання про оскарження рішення щодо відсторонення Супрун з посту в.о. міністерки охорони здоров'я. Окружний адміністративний суд розглянув його 11 лютого, утім про рішення ще невідомо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖЗвільнити Супрун: коли опоненти не можуть, а союзники не хочуть

Поділитись: