УКРАЇНА

Мінфін переказав 729 млн грн Києву для відновлення постачання гарячої води

8 жовтня, 2018 16:57
УКРАЇНА/Мінфін переказав 729 млн грн Києву для відновлення постачання гарячої води
Зберегти
Вигляд
Державне казначейство та Міністерство фінансів України завершили оформлення та переказ цільової субвенції, розмір якої складає 729,5 мільйонів гривень, необхідної для відновлення постачання гарячої води у Києві.

Державне казначейство та Міністерство фінансів України завершили оформлення та переказ цільової субвенції, розмір якої складає 729,5 мільйонів гривень, необхідної для відновлення постачання гарячої води у Києві.

Про це повідомляє прес-служба Мінфіну.

«3 жовтня Міністерство фінансів України та Державна казначейська служба повністю перерахували 729,56 мільйона гривень додаткової субвенції для погашення різниці в тарифах, щоб відновити у Києві безперебійне постачання теплової енергії», — повідомляють Мінфіні.

Там зазначають, що 10 жовтня має відбутися засідання суду у справі між Нафтогазом та київською міською владою, на якому планується ухвалити мирову угоду. Після цього, до 12 жовтня, будуть укладені договори між київським комунальним підприємством Київтеплоенерго та Нафтогазом щодо передачі кредитної заборгованості.

Орієнтовно 16-17 жовтня очікується підписання договору про постачання газу Київтеплоенерго для постачання гарячої води.

Нагадаємо, що на засіданні уряду, 29 серпня, Володимир Гройсман доручив Мінфіну почати оформлення субвенції у розмірі 729 мільйонів гривень, яка дозволить Києву укласти з Нафтогазом договір про постачання газу.

У міській владі Києва раніше повідомляли, що гаряче водопостачання в столиці відновиться після 10 жовтня.

Раніше прем’єр-міністр України Володимир Гройсман повідомив, що гаряча вода у столиці має з’явитись до 7 жовтня.

2 жовтня стало відомо, що київське комунальне підприємство, яке має здійснювати постачання гарячої води мешканцям столиці, закупило у свого попередника, компанії Ріната Ахметова «Київенерго» майна на 269 мільйонів гривень.

11 вересня Київрада ухвалила остаточне рішення про успадкування боргів «Київенерго» за газ перед Нафтогазом.

Раніше у Київраді ухвалили рішення про створення комунального підприємства Київтеплоенерго, яке взяло на баланс тепломережі від ПАТ «Київенерго», включаючи котельні та ТЕЦ.

Водночас, у новоствореному комунальному підприємстві відмовлялися ставати правонаступниками боргів «Київенерго», через що у Нафтогазі відмовляються постачати газ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому в Києві немає гарячої води, або що не можуть поділити київська влада і Нафтогаз

Пов`язані новини