Україніське Міністерство закордонних справ має намір посилити тиск на Росію через стан здоров'я утримуваного російською владою в анексованому Криму Володимира Балуха.

Україніське Міністерство закордонних справ має намір посилити тиск на Росію через стан здоров'я утримуваного російською владою в анексованому Криму Володимира Балуха.

Про це повідомила речниця МЗС Мар'яна Беца у Twitter .

«Стурбовані станом здоров'я політв'язня Володимира Балуха. Разом з партнерами будемо посилювати тиск на РФ щодо його звільнення», — зазначила Беца.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Місяць без їжі: боротьба кримського політв'язня Балуха

Раніше повідомлялося, що до Володимира Балуха не пускають медиків.

Раніше громадський захисник активіста архієпископ Сімферопольський і Кримський Климент повідомив, що Балуха б’ють і чинять на ньогопсихологічний тиск.

Народні депутати України направили кримському політв’язню Володимиру Балуху колективне звернення з проханням зупинити голодування.

Україна вимагає допустити лікарів до політв'язня Балуха.

Також повідомлялося, що Балух не планує припиняти голодування, його стан погіршується.

Засуджений в анексованому Криму активіст Балух 19 березня оголосив голодування, протестуючи проти винесеного йому вироку. 

Так званий суд в анексованому Криму засудив Балуха до 3 років 7 місяців колонії-поселення та штрафу в 10 тисяч рублів у січні цього року.

Це вже другий «судовий процес» над Володимиром Балухом.

У серпні 2017 року в анексованому Криму Балуха засудили до 3,5 років ув’язнення. Його звинуватили у «зберіганні боєприпасів».

На початку жовтня суд скасував вирок українцеві та призначив новий розгляд справи. 1 грудня суд відправив активіста Балуха із СІЗО під домашній арешт. У середині грудня 2017 Балуху відмовили в медичному обстежені.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Він не дасть себе зламати», — мати кримського політв’язня Балуха

Поділитись: