На круїзному лайнері Diamond Princess, який стоїть на карантині в порту Йокогами в Японії, кількість інфікованих китайським коронавірусом зросла до 175.

Про це передає Japan News.

Міністр охорони здоров’я Японії Катсунобу Като заявив, що інфекцію виявили у співробітника карантинної служби.

Також він додав, що четверо людей серед усіх інфікованих у важкому стані.

На лайнері загалом було 3700 людей, серед яких 25 українців. Відомо, що двоє українців інфіковані коронавірусом.

Раніше повідомили, що з лайнера Diamond Princess евакуюють літніх та людей з хронічними захворюваннями.

Усі новини про новий китайський коронавірус ви можете знайти на нашому сайті за хештегом коронавірус. 

Нагадаємо:

  • У грудні 2019 року в китайському місті Ухань (провінція Хубей) зафіксували спалах пневмонії, викликаної досі невідомим збудником. Згодом стало відомо, що вірус передається від людини до людини.
  • Намагаючись обмежити поширення вірусу, в Китаї запровадили повні або часткові обмеження на пересування у 15 містах, зокрема повністю ізолювали Ухань, в якому мешкають понад 11 мільйонів людей.
  • За межами Китаю випадки зараження зафіксували у більше як 25 країнах, зокрема у США, Франції, Австралії, Канаді, Німеччині, Фінляндії та Індії. Деякі країни намагаються евакуювати своїх громадян з Китаю та призупиняють авіасполучення.
  • 30 січня Всесвітня організація охорони здоров'я оголосила надзвичайний стан у сфері охорони здоров'я у світі.
  • В Україні наразі немає випадків інфікування, однак відомо, що двоє українців є серед інфікованих на круїзному лайнері Diamond Princess, який перебуває на карантині біля порту Йокогама в Японії.

Наразі нова інфекція проявляється як пневмонія або інші респіраторні захворювання. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, вірус, найімовірніше, поширився від тварин до людей, але здатний також передаватися від людини до людини. Його симптомами є підвищена температура, кашель та ускладнене дихання.

Поділитись: