Світ

Найбільше бізнес-об’єднання США виступило проти митної політики Трампа

2 липня, 2018 18:00
Світ/Найбільше бізнес-об’єднання США виступило проти митної політики Трампа
Зберегти
Вигляд
Американська торговельна палата, яка є найбільшим бізнес-об’єднанням США, розпочала кампанію проти запровадження Трампом тарифів на імпорт.

Американська торговельна палата, яка є найбільшим бізнес-об’єднанням США, розпочала кампанію проти запровадження Трампом тарифів на імпорт.

Про це повідомляє Reuters.

Як зазначається, Американська торговельна палата протягом тривалого часу була спонсором та союзником Республіканської партії, представником якої є президент Трамп.

Нагадаємо, що 22 червня Дональд Трамп написав у Twitter, що обмірковує можливість запровадження мит на європейські автомобілі у розмірі 20%. В ЄС повідомили, що готові зробити аналогічний крок у відповідь.

21 червня стало відомо, що мита на американські товари ввела Індія та Туреччина.

Також Трамп радив Франції вийти з ЄС «для кращих торговельних відносин».

Нагадаємо, що 20 червня Єврокомісія остаточно затвердила мита на американський імпорт у відповідь на американські мита на сталь та алюміній. Зокрема, нові тарифні обмеження стосуватимуться американських товарів на загальну суму 2,8 мільярдів доларів.

14 червня країни Європейського союзу одностайно підтримали запровадження мит для товарів США як відповідь на запроваджені Америкою мита на сталь та алюміній. Після чого було потрібно рішення Єврокомісії.

Раніше Європейська комісія пропонувала 25% мита на американські товари, наприклад, соки, одяг, мотоцикли тощо.

Дональд Трамп ввів мита на імпорт сталі (25%) і алюмінію (10%). Підписані президентом розпорядження набули чинності 23 березня. З переліку країн тимчасово були виключені Мексика, Канада та ЄС.

31 травня Трамп скасував тимчасові виключення для сталі та алюмінію з ЄС, Канади та Мексики. У ЄС повідомили, що запровадять контрзаходи.

Євросоюз та Канада готувалися вирішувати питання запровадження американських мит на сталь та алюміній через механізми Світової організації торгівлі. Зокрема, країни вже направили туди свої скарги.

На початку червня стало відомо, що Євросоюз анонсував плани запровадити додаткові мита на 2,8 мільярди доларів американських товарів у відповідь на рішення Вашингтону запровадити тарифи на європейську сталь та алюміній.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Найпоказовіший момент»: як Трамп не порозумівся з лідерами G7 через митну політику

Пов`язані новини