Правоохоронці затримали ще чотирьох підозрюваних в організації нападу на радницю міського голови Херсона Катерину Гандзюк.

Правоохоронці затримали ще чотирьох підозрюваних в організації нападу на радницю міського голови Херсона Катерину Гандзюк.

Про це повідомив голова Нацполіції Сергій Князєв.

За його словами, 19 серпня правоохоронці провели спецоперацію та затримали трьох підозрюваних в організації та співучасті у нападі на Гандзюк.

Голова Нацполіції додав, що 20 серпня на Житомирщині було затримано ще одного підозрюваного.

«Зараз відносно п’ятьох чоловіків ведеться кримінальне розслідування. Матеріали щодо обрання запобіжного заходу відносно затриманих буде скеровано до суду», — сказав Князєв.

Він розповів, що більшість з підозрюваних є учасниками бойових дій на сході України.

Слід зазначити, що 17 серпня речник Нацполіції Артем Шевченко повідомив про те, що кількість затриманих у справі про напад на Гандзюк зросла до трьох. Відтак, разом із затримании 19-20 серпня їх загальна кількість мала би становити 7 осіб. 

Проте, як заявив Князєв, загальна кількість затриманих становить п'ять осіб.

У коментарі Громадському Шевченко заявив, що вірною є інформація, озвучена головою Нацполіції Князєвим.

«Те, що Князєв сказав, є фактом», — наголосив речник поліції.

31 липня біля під'їзду невідомий чоловік вилив на радницю міськголови Херсона кислоту. Катерина Гандзюк потрапила у реанімаційне відділення

Поліція кваліфікувала напад на активістку як замах на вбивство. Жінка отримала близько 30% опіків шкіри. Адвокат повідомив, що Гандзюк облили концентрованою сірчаною кислотою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Напад на радницю міського голови Херсона: що відомо

Українське представництво міжнародного антикорупційного руху Transparency International висловило обурення повідомленнями про напад на Гандзюк.

1 серпня Гандзюк перевели у лікарню Києва. Під будівлею Міністерства внутрішніх справ кілька десятків людей вийшли на акцію «Покарати зло». Учасники заходу вимагали від правоохоронців ефективного розслідування нападів на журналістів та активістів. 

Також Гандзюк надали держохорону.

3 серпня міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив про затримання підозрюваного у нападі на Гандзюк. 6 серпня Херсонський міський суд обрав запобіжний захід для підозрюваного Миколи Новікова. Його взяли під варту.

Пізніше поліція опублікувала фото ймовірного другого нападника на Катерину Гандзюк.

СБУ розпочало кримінальне провадження щодо замаху на вбивство херсонської активістки Гандзюк.

Поділитись: