УКРАЇНА

Народний депутат Хмара заявив про намір взяти Савченко на поруки

29 березня, 2018 16:40
УКРАЇНА/Народний депутат Хмара заявив про намір взяти Савченко на поруки
Зберегти
Вигляд
Правозахисник, політв'язень радянських концтаборів, народний депутат кількох скликань, Герой України Степан Хмара висловив бажання взяти на поруки народну депутатку Надію Савченко.

Правозахисник, політв’язень радянських концтаборів, народний депутат кількох скликань, Герой України Степан Хмара висловив бажання взяти на поруки народну депутатку Надію Савченко.

Апеляційний суд Києва долучив його заяву до матеріалів справи, згідно з клопотанням захисту Савченко.

«Прошу долучити до матеріалів справи відповідну заяву Героя України і врахувати її при прийнятті рішення», — зазначив адвокат Савченко Дмитро Бугай.

Сторона звинувачення не заперечувала проти залучення клопотання захисту.

Також про бажання взяти Савченко на поруки заявили представниці «Жіночої сотні».

29 березня в Апеляційному суді розглядають оскарження запобіжного заходу для Надії Савченко. У залі присутні мати Надії Савченко, адвокати, сестра Віра, а також бійці «Айдару», батальйону, в якому служила Савченко. 

Суд відмовив у клопотанні Надії Савченко, яка вимагала відводу прокурора Олександра Климовича через порівняння з росіянами Євгеном Єрофєєвим і Олександром Алєксандровим. 

23 березня Надію Савченко взяли під варту на 2 місяці без можливості застави. Під час засідання суду Савченко заявила про початок голодування. Станом на 29 березня, Савченко голодує вже шостий день. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Термос, капці і гранати: день Надії Савченко перед арештом.

22 березня Верховна Рада дала дозвіл на затримання й арешт Савченко, генпрокурор Луценко оголосив підозру народній депутатці

Раніше Луценко показав у сесійній залі парламенту фільм нібито з доказами того, що Савченко причетна до схеми вивезення зброї з окупованих територій для вчинення теракту в Києві. Він також стверджує, що гроші на підготовку теракту Савченко нібито давав екс-переговорник щодо звільнення заручників Володимир Рубан.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Бабах»: у чому підозрюють Надію Савченко

Нагадаємо, адвокат Сущенка Марк Фейгін заявив, що Кремль планує засудити журналіста Сущенка до 20 років в'язниці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Утримуваного в Росії журналіста Сущенка звільнятимуть індивідуально

Пов`язані новини