УКРАЇНА

Нацгвардійцю Марківу в Італії призначили дати 5 судових засідань — посол

3 вересня, 2018 11:11
УКРАЇНА/Нацгвардійцю Марківу в Італії призначили дати 5 судових засідань — посол
Зберегти
Вигляд
У справі українського нацгвардійця Віталія Марківа, якого в Італії підозрюють у причетності до вбивства фоторепортера Андреа Роккеллі, призначили дати п’яти судових засідань

У справі українського нацгвардійця Віталія Марківа, якого в Італії підозрюють у причетності до вбивства на Донбасі фоторепортера Андреа Роккеллі, призначили дати п’яти судових засідань.

Про це повідомив посол України в Італії Євген Перелигін, передає «Інтерфакс-Україна».

«Вже призначені 5 засідань, перше з який відбудеться 14 вересня, наступне — 28 вересня. Ще одне — у жовтні, та два — в листопаді», — сказав посол.

За його словами, український консул регулярно відвідує Марківа.

«Як тільки є будь-яка можливість та Віталій висловлює бажання, консул відвідує його. Можу сказати, що він тримається. У нього є упередження, що все має бути вирішене за справедливістю», — сказав Перелигін.

6 липня розпочався суд над українцем Віталієм Марківим, якого звинувачують у причетності до вбивства на Донбасі італійського фотографа Андреа Роккеллі 24 травня 2014 року. Це було перше слухання, на якому представили сторони позивача та відповідача, а також оголосили список свідків. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Винний без суду і слідства: як італійські медіа засудили українського солдата Марківа

Раніше повідомлялося, що у справі нацгвардійця Марківа в Італії виступлять свідки з України

Нагадаємо, у липні 2017 року в Італії за підозрою в причетності до вбивства на Донбасі фоторепортера Андреа Роккелі арештували українського військового Віталія Марківа. Затриманий українець виявився заступником командира в батальйоні Нацгвардії.

Адвокат українського нацгвардійця Раффаеле Делла Валле вперше зустрівся із своїм клієнтом 6 липня, після чого заявив, що Марків не розуміє мотивів арешту, крім того, заперечує причетність до смерті Роккелі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Звинувачення проти Марківа не тримаються купи» — адвокат українського військового

Українська сторона повідомила про те, що готова надати суду в Італії всі наявні документи у справі затриманого нацгвардійця.

Адвокат Марківа Раффаело Делла Валле під час візиту до України у жовтні зібрав свідчення, які, на його думку, мали допомогти довести невинуватість підзахисного.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Винний без суду і слідства: як італійські медіа засудили українського солдата Марківа

За час слідства в Італії та Україні організовували декілька акцій на підтримку Марківа. Зокрема, 25 січня мітинг відбувся поблизу Міністерства юстиції Італії в Римі, а 5 липня 2017 року, одразу після арешту підтримати українського нацгвардійця вийшли в Лондоні під будівлю італійського посольства.

 

Більше про:
# Віталій Марків
Пов`язані новини