УКРАЇНА

Радник Трампа: Обговорення Росією миротворців на Донбасі — ймовірне визнання, що Росія є частиною цієї проблеми

24 серпня, 2018 16:38
УКРАЇНА/Радник Трампа: Обговорення Росією миротворців на Донбасі — ймовірне визнання, що Росія є частиною цієї проблеми
Зберегти
Вигляд
Радник президента США з питань національної безпеки Джон Болтон заявив, що участь Росії в обговоренні щодо миротворців на Донбасі — це ймовірне визнання, що Росія є частиною «цієї проблеми».

Радник президента США з питань національної безпеки Джон Болтон заявив, що участь Росії в обговоренні щодо миротворців на Донбасі — це ймовірне визнання, що Росія є частиною «цієї проблеми».

Про це Болтон повідомив на прес-конференції в Києві 24 серпня, передає «Європейська правда».

«Сам факт того, що російська сторона бере участь у спілкуванні щодо розгортання миротворчих сил ООН на Донбасі, — можливо, це непряме визнання Росією, що є проблеми, і вони є частиною цих проблем», — сказав Болтон.

29 червня ватажок бойовиків самоназваної «ДНР» Олександр Захарченко обіцяє стріляти по миротворцях ООН, якщо їх введуть на Донбас без згоди «республік».

Як повідомлялося, питання миротворчої місії розглядалося під час зустрічі міністрів закордонних справ «нормандської четвірки» (Україна, Франція, Німеччина, Росія). Втім, за словами глави МЗС України Павла Клімкіна, Росія пропонує «тотально фейкову місію».

Ідею введення миротворців підтримав президент Польщі Анджей Дуда. 

Раніше президент Петро Порошенко заявив, що у миротворчій місії на Донбасі готові взяти участь понад 40 країн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Але є одне але»: що означає заява Путіна про миротворців на Донбасі

Як повідомлялося, Туреччина підтримала введення миротворців ООН на Донбас.

Раніше Порошенко заявив, що Україна готова до переговорів про впровадження миротворчої місії ООН на Донбасі. Втім, для цього, за його словами, треба лише «дотиснути Росію».

В МЗС України повідомляли, що миротворці мають поступово перебративесь контроль на Донбасі.

У звіті експерта ООН йшлося, що організація має розглянути залучення 20 тисяч миротворців з країн, які не є членами НАТО, та ще 4 тисячі поліцейських, які б допомогли врегулювати конфлікт на Донбасі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ексклюзивне інтерв'ю Громадського з Волкером: «Щоб миротворці ООН зайшли на Донбас, Росія повинна вивести свої сили».

 

Пов`язані новини