Політика

Обмеження в’їзду для чоловіків із Росії віком 16-60 років залишаються в силі — МВС

МВС
Політика/Обмеження в’їзду для чоловіків із Росії віком 16-60 років залишаються в силі — МВС
Зберегти
Вигляд
Рада національної безпеки та оборони (РНБО) продовжила дію обмежувальних заходів щодо в’їзду до України чоловіків — громадян Росії віком від 16 до 60 років.

Про це повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий.

«Беручи до уваги складну безпекову ситуацію, усі органи системи МВС продовжують працювати у посиленому варіанті несення служби. В тому числі, рішенням РНБО продовжено дію обмежувальних заходів Держприкордонслужби щодо в'їзду до України чоловіків — громадян Росії», — сказав він.

Також Яровий розповів, що під охороною поліції перебувають 1489 об’єктів, з них 188 об’єктів взяли під охорону від початку воєнного стану.

«У тому числі 123 особливо важливі, 39 судів та інших органів і установ судової системи. Крім того, поліцією забезпечена охорона та оборона 13 портів на Чорному та Азовському морях. Національна гвардія забезпечила охорону 161 державного об’єкта, дипломатичних представництв та консульських установ, було задіяно 1239 військовослужбовців», — додав він.

Як повідомлялося, РНБО рекомендувала Прикордонслужбі продовжити посилені перевірки росіян на кордоні.

Раніше у Держприкордонслужбі повідомили, що за 30 днів воєнного стану в Україну не пустили близько 1650 росіян.

Нагадаємо, РНБО також схвалила нові санкції проти Росії.

На засіданні РНБО 26 грудня президент Петро Порошенко оголосив про припинення воєнного стану.

26 грудня о 14:00 завершився воєнний стан у 10 областях України. Згідно з указом президента, воєнний стан запроваджували терміном на 30 діб.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чи краще пізно, ніж ніколи? Підсумки 30 днів воєнного стану

Нагадаємо, воєнний стан запровадили після захоплення Росією українських суден з моряками у Керченській протоці.

Особливий режим діяв у регіонах, розташованих уздовж російського кордону, придністровської ділянки молдовського кордону та на узбережжі Чорного і Азовського морів. Це, зокрема, Одеська, Миколаївська, Херсонська, Запорізька, Луганська, Донецька, Сумська, Харківська, Чернігівська, Вінницька області.

Пов`язані новини