Розрахунковим українським банком для одного з найбільших криптомайданчиків світу Binance став український IBOX Bank.

Про це повідомили в Міністерстві цифрової трансформації України.

Там зазначили, що IBOX Bank працює на фінансовому ринку вже 20 років і його клієнтами переважно є представники великого бізнесу. В Мінцифри переконують, що відкриття такого рахунку дозволить українцям безперешкодно купувати та продавати віртуальні активи. Також тепер компанія Binance платитиме в Україні податки від операцій з криптоактивами.

В Міністерстві запевнили, що дотримуються своїх планів щодо створення легального ринку криптоактивів в Україні.

Міністерство цифрової трансформації та міжнародна компанія Binance підписали меморандум про співпрацю у листопаді минулого року. Сторони домовились разом працювати над створенням комфортного середовища для розвитку криптоіндустріі в Україні.

В Мінцифри також додали, що надалі планують врегулювати питання оподаткування операцій з криптоактивами. Відповідний законопроєкт подали до Верховної Ради і його вже схвалив Комітет з питань цифрової трансформації. Зараз документ знаходиться на розгляді інших комітетів парламенту.

Раніше лідер фракції «Слуга Народу» Давид Арахамія припускав, що Binance може прийти на український ринок. 

Нагадаємо, в уряді повідомляли, що планують легалізувати майнінг криптовалют за 2-3 роки.

Про легалізацію криптовалют в Україні говорили ще у 2018 році за часів уряді Володимира Гройсмана. Зокрема тоді планували розробити правила щодо оподаткування операцій з криптовалютою. Також в уряді доручили внести майнінг криптовалют до класифікатора видів економічної діяльності (КВЕДу), що узаконює дану діяльність.

Поділитись: