ENRU

Офіційної заборони на в’їзд Саакашвілі до України немає — адвокат

Офіційної заборони на в’їзд позбавленого громадянства Міхеіла Саакашвілі з боку Служби безпеки, Нацполіції, Міністерства юстиції та прикордонної служби немає.

Про це повідомив адвокат Саакашвілі Павло Богомазов. Також він оприлюднив офіційні відповіді від СБУ, Нацполіції, Мінюсту і Держприкордонслужби, передає прес-служба партії Саакашвілі «Рух нових сил».

Таким чином, немає жодних законних підстав для перешкоджання перетину українського кордону Михайлом Саакашвілі 10 вересня в пункті пропуску «Краковець».

«Будь-які спроби правоохоронних органів не впустити Михайла Саакашвілі на територію України вважатимуться злочинними та такими, які порушують законодавство України», — йдеться у повідомленні. 

Раніше Саакашвілі заявив, що 10 вересня приїде в Україну з Польщі.

26 липня Порошенко своїм указом позбавив  Саакашвілі   українського громадянства.

Також повідомлялося, що Мін’юст Грузії сподівається на видачу Саакашвілі після повернення до України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дав і взяв: чому Порошенко позбавив громадянства Саакашвілі.

Вранці 2 серпня у Києві співробітники поліції затримали брата Міхеіла Саакашвілі. Згодом стало відомо, що Давида Саакашвілі доставили до міграційної служби у Печерському районі і що його планують вислати з України. Брата Саакашвілі за відсутністю підстав перебування в Україні можуть примусово видворити, заявили у ДМС.

ЧИТАЙТЕ: «Брат-2»: Що відомо про Давида Саакашвілі та його затримання.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram