Світ

Отруєння екс-розвідника Скрипаля: постраждалого поліцейського виписали з лікарні

22 березня, 2018 21:35
Світ/Отруєння екс-розвідника Скрипаля: постраждалого поліцейського виписали з лікарні
Зберегти
Вигляд
Британський поліцейський, який першим прибув на місце отруєння російського екс-розвідника Сергія Скрипаля і потрапив до лікарні, почувається добре, його виписали з медзакладу.

Британський поліцейський, який першим прибув на місце отруєння російського екс-розвідника Сергія Скрипаля і потрапив до лікарні, почувається добре, його виписали з медзакладу.

Про це повідомляє BBC.

Правоохоронець подякував лікарям, які врятували його і заявив, що «звичайне життя вже ніколи не буде таким як і раніше».

Молодший сержант Нік Бейлі перебував у лікарні більше, ніж два тижні. Одразу після отруєння його стан був важкий.

Нагадаємо, у Великій Британії 4 березня колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля виявили непритомним у місті Солсбері, з ним була його донька. Поліцейський, який прибув на місце події, теж потрапив до лікарні.

Поліція Британії заявила, що Скрипаля отруїли речовиною нервово-паралітичної дії.  Унаслідок отруєння російського розвідника у Великій Британії 21 людина постраждала.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Отруєння в Британії: знайомі методи Росії

14 березня прем'єрка Британії Тереза Мей оголосила про видворення 23 російських дипломатів у зв'язку з отруєнням колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля. Окрім того, Британія заявила про замороження російських активів у  країні. Санкції можуть зачепити найближче оточення Путіна.

Також Британія попередила громадян про небезпеку подорожей до Росії. Окрім того, Мей анонсувала засідання ради НАТО щодо  хімічної зброї Росії. Через міжнародний скандал Королівська сім'я та британські міністри не поїдуть на ЧС-2018 з футболу в Росії. Британський регулятор у сфері телерадіомовлення не виключив блокування телеканалу Russia Today, що працює в Британії. РФ у відповідь погрожує заборонити британські ЗМІ в разі блокування Russia Today.

17 березня МЗС Росії заявило про вислання 23 британських дипломатів «у відповідь на дії Британії». Також МЗС Росії заявило про закриття Британської ради.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Британська розвідка вважає Росію причетною до отруєння екс-розвідника Скрипаля: що відомо

Пов`язані новини