Папа Римський Франциск помолився за успішне завершення зустрічі «нормандської четвірки» у Парижі 9 грудня.

Про це повідомляє «Радіо Ватикану».

Під час проповіді на площі Святого Петра у Ватикані Папа Римський закликав й інших долучитися до молитви за зустріч.

«Супроводжую зустріч своєю молитвою, наполегливою молитвою, бо там потрібен мир, і вас запрошую чинити те саме, аби ця ініціатива політичного діалогу причинилася до плодів миру в справедливості для цих теренів та їхнього населення», — сказав Папа Римський Франциск.

Раніше в усіх храмах Православної Церкви України 8 грудня після Божественної літургії провели молитви за встановлення справедливого миру та перемогу України.

Нагадаємо, лідери «нормандської четвірки» — президент України Володимир Зеленський, президент РФ Володимир Путін, президент Франції Еммануель Макрон та канцлерка Німеччини Ангела Меркель — зустрінуться 9 грудня у Парижі.

Згідно з опитуванням, переговори Зеленського з Путіним для вирішення конфлікту на Донбасі підтримують 75% українців.

1 грудня 2019-го міністр закордонних справ Російської Федерації Сергій Лавров анонсував неформальні переговори президентів України та Росії під час «нормандської зустрічі». Він вважає, що ця зустріч буде корисною. Лавров наголосив, що «безглуздо гадати», наскільки повномасштабною й повноформатною буде зустріч двох президентів. Президент Володимир Зеленський підтвердив, що планує зустрітися окремо з президентом Росії Володимиром Путіним та іншими учасниками «нормандської четвірки».

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile